Крани шарові високого тиску Электрогідравліка, клапани Электрогідравліка, клапани Ручні розподільники Вимірювальна техніка Насоси шестерні Фильтри гідравлічні Арматура трубна Ніппели до РВТ Зєднання швидкорозємні Труби гідравлічні Рукава високого тиску

Про нас

Сфера діяльності

 

logo_small_gif.gif

Гідропрес – польське підприємство, яке динамічно розвивається, утворене в 1997 в м.Ельблонге. Торгівельні відділення фірми знаходяться в Ельблонзі, Гданську, Румі, Плоцьку, Ольштині   (Польща), а також   у м.   Києві   в Україні.

Наша фірма пропонує   широкий спектр послуг в галузі промислової гідравліки, від консультацій, проектування, доставки компонентів до монтажу обладнання та сервісу.

hydro.jpg
 

Гідропрес також обслуговує закордонних клієнтів. Доставляє свою продукцію і надає послуги в тих галузях промисловості де використовується промислова гідравліка. Пропонуючи великий перелік продукції і послуг ми впевнені в своїх можливостях реалізувати замовлення будь-якого ступеня складності. Наша фірма в змозі задовольнити очікування і вимоги клієнтів.

Фірма тісно співпрацює з багатьма виробниками по всьому світу.

Всі співробітники фірми зосереджені на створенні ефективних системи організації. Тим самим вносять великий внесок в розвиток підприємства і створюють міцну основу для довгострокового партнерства з клієнтами.

Запрошуємо до співпраці.
 

2.jpg weze2.jpg zlacza2.jpg