Крани шарові високого тиску Электрогідравліка, клапани Электрогідравліка, клапани Ручні розподільники Вимірювальна техніка Насоси шестерні Фильтри гідравлічні Арматура трубна Ніппели до РВТ Зєднання швидкорозємні Труби гідравлічні Рукава високого тиску

Масла

 

ГІДРАВЛІЧНІ МАСЛА L-HM

1. Опис:
Високоякісні багатоцільові гідравлічні масла L-HM призначаються   для систем приводу та гідравлічного управління, де потрібні відмінні   протизношувальні властивості. &Nbsp; Ці масла виготовлені на основі глибоко рафінованих, депарафінованих & nbsp; і гідрорафінованних мінеральних масел, одержуваних з нафти. Ці масла   мають у своєму складі відповідно підібраний пакет облагороджуваних   низькопепельних і безпепельних присадок, які надають їм хороші   антикорозійні, протиокислювальні, мастильні, деемульгуючі і & nbsp; антипінні властивості. &Nbsp; Гідравлічні масла L-HM можуть застосовуватися в підземних машинах (отримали   допуск гірничого управління), в гідравлічних системах навантажувачів Dresta K-34; & nbsp; K-35 вироблених в Huta Stalowa Wola. Гідравлічні масла L-HM   застосовуються в високонавантажених системах приводу і гідравлічного   управління.
2. Переваги і застосування:
Формула масла гарантує:   оптимальний захист поверхонь змазаних елементів,   хороші антипінні властивості,   хороші здібності виділення повітря,   дуже хороші деемульгуючі властивості,   гідролітичну стабільність,   гарну фільтрованість,   чистоту систем змащування,   довготривалу експлуатацію елементів гідравлічної системи.   Масло призначається для змазування: систем приводу та гідравлічного управління, циркуляційних систем.
3. Застосування:
Гідравлічні масла L-HM застосовуються скрізь, де гідравлічні системи   вимагають масла c поліпшеними високими протизношувальними характеристиками   відповідно своєму класу якості та в'язкості. &Nbsp; Ці масла можуть також застосовуватися в гідравлічних системах будівельних і   гірських машин.
4. Специфікації:
- ISO VG 15-150,
- ISO-L-HM,
- DIN HLP (DIN 51524cz2).
- Dresta K-34; K-35 виготовлені в Huta Stalowa Wola.
5. Зберігання:
Гідравлічні масла L-HM застосовуються скрізь, де гідравлічні системи   вимагають масла з поліпшеними високими протизношувальними характеристиками   відповідно своєму класу якості та в'язкості.   Ці масла можуть також застосовуватися в гідравлічних системах будівельних і   гірських машин.
6. Безпека:
Інформація, що стосується здоров'я, охорони праці та впливу на навколишнє   середу перебуває в карті безпеки. Вона містить в собі деталі, що відносяться   до можливих загроз, попереджень і засобам першої допомоги. Крім того, в   ній обговорюється вплив масла на навколишнє середовище, а також спосіб утілізаціі використаних продуктів. Звертаємо увагу споживачів, що за   користування нашим продуктом іншим способом, ніж пропонується нами, компанія   і її партнери відповідальності не несуть. Перед використанням продукту для   інших цілей, ніж пропонується нами, необхідно порадитися в LOTOS Oil.